KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17144347

nr 1714 4347

Bertil Brolin

(1913-2003), Sverige

Oljemålning, "Vid Nordström - Marna". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 40x48 cm

Bertil Brolin, svensk bildkonstnär född 1913, död 2003.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 juli 2025
kl 19:45:47

28/7 19:40:47 1      Vinnande bud
28/7 19:41:24 1      justering av budtak

Bertil Brolin

Läs mer om Bertil Brolin